ریحانه حاجی شیرزی

ریحانه حاجی‌شیرزی در حدود ۱۰ سال تجربه مدیریت و توسعه پروژه‌های نرم‌افزاری را داراست. او اکنون در سمت مدیر ارشد توسعه نرم‌افزار مدیریت منابع سازمان (ERP) در شرکت تیم‌یار مشغول کار می‌باشد. وی متخصص پیاده‌سازی تحول دیجیتال در سازمان‌ها است و می تواند نقشه راه تحول دیجیتال برای سازمان ها را طراحی و مدیریت نماید. همچنین می تواند استراتژی‌های دیجیتال برای سازمان‌ها تدوین نموده و تمامی اعضای سازمان را هم‌راستا با آن استراتژی‌ها نماید. وی می تواند نقش راهبر، منتور، مربی و کاتالیزور را برای اعضای تیم تحول دیجیتال بازی کند. او در کارنامه خود سابقه تدریس در دانشگاه‌های مختلف کشور را نیز دارد.

ریحانه حاجی‌شیرزی از دانش‌آموخته‌های مدارس سمپاد (تیزهوشان) می‌باشد. دوره کارشناسی خود را در دانشگاه شهید‌بهشتی در رشته ریاضیات کاربردی گذرانده زیرا از کودکی علاقه بسیاری به ریاضیات داشته است. اما جهت کسب تجربیات در رشته‌های مدیریتی وی توانست مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کند. وی همچنین مدرک دکترای مدیریت حرفه‌ای کسب‌و‌کار را از دانشگاه لیسبون پرتغال کسب کرده و اکنون در حال دریافت مدرک آکادمیک دکترای مدیریت از دانشگاه لیسبون پرتغال می‌باشد.

آرش صابری

آرش صابری در حدود ۱۰ سال سابقه تولید محتوا در حوزه وب، تکنولوژی و علوم هوا-فضا را در رزومه خود دارد. وی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی نرم افزار بوده و از آن زمان تاکنون، به عنوان متخصص تست اتوماسیون و تضمین کیفیت نرم افزار در شرکت تیم‌یار مشغول به فعالیت می‌باشد. از طرفی وی تخصص استقرار سیستم‌های هوشمند کسب‌و‌کار و یکپارچه‌سازی آنها با فرایندهای داخلی سازمان و طراحی محیط کار دیجیتال برای سازمان‌ها را دارد.

وی همچنین در حوزه طراحی وب، برنامه‌نویسی جاوا، اندروید، سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت (SEO) نیز فعالیت داشته و تیم‌سازی استارتاپ و ارائه مشاوره به کسب و کارهای نوپا به منظور تشکیل تیم‌هایی متخصص از دیگر تجارب او طی چند سال گذشته بوده است.

Site Footer